V našem webové katalogu naleznete široký sortiment náhradních dílů zaměřených především na podkopové lžíce pro stavební stroje značky JCB, CAT,VOLVO, Komatsu a New Holland.

 

Základní nabídku náhradních dílů pro traktorbagry značky JCB 3CX/4CX máme skladem, dalších zhruba 8.000 položek máme na našem centrálním skladu. Při objednání do 12:00 hod. je zboží následujícího pracovního dne u nás na skladě.

Poptávku,objednávku, či dotaz na konkrétní produkt lze provést pomoci odkliknutí "dotaz na produkt", který naleznete u jednotlivých položek (vzor objednávky viz "obchodní podmínky").

Zboží je možno odebrat přímo v sídle naší společnosti, nebo je můžeme poslat přepravní službou PPL na jakékoliv místo v České a Slovenské republice.

 

Mimo jiné provádíme i servis stavebních strojů, převážně rypadlo-nakladačů značek JCB, CAT, Volvo. Tuto činnost provádí odborně zaškolení pracovníci s dlouholetou praxí v oboru.

 

Pokud jste v našem katalogu nenašli hledaný díl, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře (spustí se po kliknutí na "Zeptat se na cenu"). V něm stačí uvést své jméno, e-mailovou adresu, na kterou Vám bude směřována odpověď na konkrétní dotaz a do zprávy vepsat informace o konkrétním poptávaném dílu (případně i číslo dílu) včetně VIN stroje, na kterém bude díl použit.