V našem webové katalogu naleznete široký sortiment náhradních dílů zaměřených především na podkopové lžíce pro stavební stroje značky JCB, CAT,VOLVO, Komatsu a New Holland.

 

Základní nabídku náhradních dílů pro traktorbagry značky JCB 3CX/4CX máme skladem, dalších zhruba 8.000 položek máme na našem centrálním skladu. Při objednání do 12:00 hod. je zboží následujícího pracovního dne u nás na skladě.

Poptávku,objednávku, či dotaz na konkrétní produkt lze provést pomoci odkliknutí "dotaz na produkt", který naleznete u jednotlivých položek (vzor objednávky viz "obchodní podmínky").

Zboží je možno odebrat přímo v sídle naší společnosti, nebo je můžeme poslat přepravní službou PPL na jakékoliv místo v České a Slovenské republice.

 

Mimo jiné provádíme i servis stavebních strojů, převážně rypadlo-nakladačů značek JCB, CAT, Volvo. Tuto činnost provádí odborně zaškolení pracovníci s dlouholetou praxí v oboru.

 

Značka New Holland Construction vznikla spojením 4 významných značek výrobců stavební techniky světového významu. Spojením těchto značek Vám přinášíme celkem 235 roků zkušeností s vývojem a výrobou stavebních strojů. Tímto spojením historie, tradice a zkušeností se stává již tak úspěšná značka New Holland vedoucí značkou celosvětové úrovně v oboru stavební techniky. Navíc Vám však přináší unikátní kvalitu strojů všech kategorií, které zdědila ze značek původních.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv z široké nabídky 80 stavebních strojů, můžete si být jistí, že značka New Holland Construction je tím správným rozhodnutím. New Holland Construction se stává nejčastější volbou úspěšných profesionálů ve stavebnictví po celém světě.

CAT - CATERPILLAR

NEW HOLLAND - 150 cm Hardox

Nová pevná svahovací lžíce šíře 150 cm, určená pro stroj ...

Prodejní cena bez DPH12600 Kč

NEW HOLLAND - 30 cm

Nová podkopová lžíce šíře 30 cm, včetně pouzder a ...

Prodejní cena bez DPH10100 Kč

NEW HOLLAND - 40 cm

Nová podkopová lžíce šíře 40cm, včetně pouzder a ...

Prodejní cena bez DPH10600 Kč

NEW HOLLAND - 60 cm

Nová podkopová lžíce šíře 60 cm, včetně pouzder a ...

Prodejní cena bez DPH11200 Kč

NEW HOLLAND - 80 cm

Nová podkopová lžíce šíře 80 cm, včetně pouzder a ...

Prodejní cena bez DPH12000 Kč

NEW HOLLAND - 90 cm

Nová podkopová lžíce šíře 90 cm, včetně pouzder a ...

Prodejní cena bez DPH12600 Kč

NEW HOLLAND - hydraulická svahovka150 cm Hardox

Nová hydraulická svahovací lžíce šíře 150 cm, určená pro ...

Prodejní cena bez DPH30100 Kč

NH Ripper - rozrývací trn (hák)

Nový rozrývací hák včetně pouzder, určen pro stroj New ...

Prodejní cena bez DPH12500 Kč