V našem webové katalogu naleznete široký sortiment náhradních dílů zaměřených především na podkopové lžíce pro stavební stroje značky JCB, CAT,VOLVO, Komatsu a New Holland.

 

Základní nabídku náhradních dílů pro traktorbagry značky JCB 3CX/4CX máme skladem, dalších zhruba 8.000 položek máme na našem centrálním skladu. Při objednání do 12:00 hod. je zboží následujícího pracovního dne u nás na skladě.

Poptávku,objednávku, či dotaz na konkrétní produkt lze provést pomoci odkliknutí "dotaz na produkt", který naleznete u jednotlivých položek (vzor objednávky viz "obchodní podmínky").

Zboží je možno odebrat přímo v sídle naší společnosti, nebo je můžeme poslat přepravní službou PPL na jakékoliv místo v České a Slovenské republice.

 

Mimo jiné provádíme i servis stavebních strojů, převážně rypadlo-nakladačů značek JCB, CAT, Volvo. Tuto činnost provádí odborně zaškolení pracovníci s dlouholetou praxí v oboru.

 

KOMATSU je druhý největší výrobce stavebních a zemních strojů na světě a nejvýznamnější japonský výrobce těchto stojů. První místo na světě zaujímá ve výrobě rýpadel a minirýpadel. Japonská technika má ve světě vynikající zvuk. Výrobky z této země jsou na výsluní celé řady oborů a průmyslových odvětví.

 

KOMATSU

KOMATSU WB93/97 - 150 cm Hardox

Nová pevná svahovací lžíce šíře 150 cm, určená pro stroj ...

KOMATSU WB93/97 - 30 cm

Nová podkopová lžíce šíře 30 cm, včetně pouzder a ...

KOMATSU WB93/97 - 40 cm

Nová podkopová lžíce šíře 40cm, včetně pouzder a ...

KOMATSU WB93/97 - 60 cm

Nová podkopová lžíce šíře 60 cm, včetně pouzder a ...

KOMATSU WB93/97 - 80 cm

Nová podkopová lžíce šíře 80 cm, včetně pouzder a ...

KOMATSU WB93/97 - 90 cm

Nová podkopová lžíce šíře 90 cm, včetně pouzder a ...