V našem webové katalogu naleznete široký sortiment náhradních dílů zaměřených především na podkopové lžíce pro stavební stroje značky JCB, CAT,VOLVO, Komatsu a New Holland.

 

Základní nabídku náhradních dílů pro traktorbagry značky JCB 3CX/4CX máme skladem, dalších zhruba 8.000 položek máme na našem centrálním skladu. Při objednání do 12:00 hod. je zboží následujícího pracovního dne u nás na skladě.

Poptávku,objednávku, či dotaz na konkrétní produkt lze provést pomoci odkliknutí "dotaz na produkt", který naleznete u jednotlivých položek (vzor objednávky viz "obchodní podmínky").

Zboží je možno odebrat přímo v sídle naší společnosti, nebo je můžeme poslat přepravní službou PPL na jakékoliv místo v České a Slovenské republice.

 

Mimo jiné provádíme i servis stavebních strojů, převážně rypadlo-nakladačů značek JCB, CAT, Volvo. Tuto činnost provádí odborně zaškolení pracovníci s dlouholetou praxí v oboru.

 

Příběh JCB je příběhem inovace, ambice a čiré tvrdé práce. Od skromných začátků výroby ve skromných prostorách - produkce přívěsů pro zemědělské stroje v roce 1945, po globální výrobní společnost dneška. JCB neustále posouval hranice v touze být nejlepší.

Dnes má 22 závodů na čtyřech kontinentech a více než 750 prodejců po celém světě.

JCB

230x96x33

Gumový pás nejen pro minibagr značky JCB

300x109x41W

Gumový pás například pro minibagr JCB 8030

320x86x52W

Gumový pás například pro robota JCB 190T

Strana 1 z 6