V našem webové katalogu naleznete široký sortiment náhradních dílů zaměřených především na podkopové lžíce pro stavební stroje značky JCB, CAT,VOLVO, Komatsu a New Holland.

 

Základní nabídku náhradních dílů pro traktorbagry značky JCB 3CX/4CX máme skladem, dalších zhruba 8.000 položek máme na našem centrálním skladu. Při objednání do 12:00 hod. je zboží následujícího pracovního dne u nás na skladě.

Poptávku,objednávku, či dotaz na konkrétní produkt lze provést pomoci odkliknutí "dotaz na produkt", který naleznete u jednotlivých položek (vzor objednávky viz "obchodní podmínky").

Zboží je možno odebrat přímo v sídle naší společnosti, nebo je můžeme poslat přepravní službou PPL na jakékoliv místo v České a Slovenské republice.

 

Mimo jiné provádíme i servis stavebních strojů, převážně rypadlo-nakladačů značek JCB, CAT, Volvo. Tuto činnost provádí odborně zaškolení pracovníci s dlouholetou praxí v oboru.

 

Příběh JCB je příběhem inovace, ambice a čiré tvrdé práce. Od skromných začátků výroby ve skromných prostorách - produkce přívěsů pro zemědělské stroje v roce 1945, po globální výrobní společnost dneška. JCB neustále posouval hranice v touze být nejlepší.

Dnes má 22 závodů na čtyřech kontinentech a více než 750 prodejců po celém světě.

JCB

Zub lžíce 192M4417

Zub lžice středový jednostranný - minibagr JCB

Prodejní cena bez DPH152 Kč
Prodejní cena bez DPH2000 Kč

JCB Ripper - rozrývací trn (hák)

Nový rozrývací hák včetně pouzder, určen pro stroje značky ...

Prodejní cena bez DPH12500 Kč

Zub lžíce 331/66841

Zub lžice středový - minibagr JCB

Prodejní cena bez DPH165 Kč
Strana 1 z 5