V našem webové katalogu naleznete široký sortiment náhradních dílů zaměřených především na podkopové lžíce pro stavební stroje značky JCB, CAT,VOLVO, Komatsu a New Holland.

 

Základní nabídku náhradních dílů pro traktorbagry značky JCB 3CX/4CX máme skladem, dalších zhruba 8.000 položek máme na našem centrálním skladu. Při objednání do 12:00 hod. je zboží následujícího pracovního dne u nás na skladě.

Poptávku,objednávku, či dotaz na konkrétní produkt lze provést pomoci odkliknutí "dotaz na produkt", který naleznete u jednotlivých položek (vzor objednávky viz "obchodní podmínky").

Zboží je možno odebrat přímo v sídle naší společnosti, nebo je můžeme poslat přepravní službou PPL na jakékoliv místo v České a Slovenské republice.

 

Mimo jiné provádíme i servis stavebních strojů, převážně rypadlo-nakladačů značek JCB, CAT, Volvo. Tuto činnost provádí odborně zaškolení pracovníci s dlouholetou praxí v oboru.

 

Jsme hrdí na na svoji značku CASE. Za námi je více než století produktivity a výkonnosti. Stavební zařízení a stroje a naše distribuční síť jsou Vám k dispozici. Můžete se na nás spolehnout nejen v okamžiku koupě, ale i pokud s našim produktem odpracujete 1.000 nebo 10.000 hodin. 

CASE

CASE - hydraulická svahovací lžíce 150cm, Hardox

Nová hydraulická svahovací lžíce šíře 150 cm, určená pro ...

CASE - svahovací lžíce pevná -150 cm, Hardox

Nová pevná svahovací lžíce šíře 150 cm, určená pro stroje ...

Lžíce CASE - 35 cm

Nová podkopová lžíce šíře 35cm, určená pro stroje CASE 580, ...

Lžíce CASE - 40 cm

Nová podkopová lžíce šíře 40cm, včetně pouzder a ...

Lžíce CASE - 60 cm

Nová podkopová lžíce šíře 60 cm, včetně pouzder a ...